• Slide – 1

Ochrana osob a majetku

Ochrana osob nespočívá pouze ve službě ochrany VIP osoby. Zahrnuje také profesionální bezpečnostní služby, mezi které patří např. fyzická ostraha, ochrana osob, ostraha majetku či ostraha objektu. Tato služba Vám zajistí bezpečnost objektu i jeho bezprostředního okolí, parkovišť, garáží, pomůže zachovat zdraví a bezpečí Vašich zaměstnanců.

Zajištění bezpečnosti osob a majetku

Ochrana osob a majetku je pro mne prioritou. Zajistím pro Vás zabezpečení domu i objektů všemi dostupnými prostředky, jako je např. fyzická ostraha a noční ostraha objektu – obě bezpečnostní služby je možné zajistit psovody nebo pomocí vzdáleného monitoringu, tzv. pultu centrální ochrany.

Profesionální zabezpečení moderní technikou

Bezpečnostní kamery Vám zajistí přehled vnitřního i vnějšího pohybu osob, který je snímán do monitoru a uchováván. Při nežádoucím vniknutí do objektu mohou být data k dispozici k dopadení pachatele. Díky profesionálnímu vybavení moderní technikou mohou pracovníci ostrahy komunikovat s předem určenými kontaktními osobami a v případě neodvratné nutnosti kontaktovat policejní a zdravotnické složky.