• Slide – 1

Bezpečnostní agentura

Proč si najmout agenturu D.I.SEVEN?

Uznávaný a důvěryhodný obchodní partner

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN rozvíjí své obchodní vztahy na základě vstřícného přístupu, který především zohledňuje konkrétní potřeby a požadavky klientů. Od roku 1995 navázala dlouhodobou spolupráci s mnoha významnými klienty, která vede ke vzájemné spokojenosti.

Široký výběr užitečných služeb od dodavatele náhradního plnění

Nabízí služby špičkové kvality na míru bezpečnostní služby přes celkovou správu budov, pořadatelské služby na kulturních či sportovních akcích až po úklidové služby všeho druhu. Vaší výhodou bude kompletní servis od jednoho dodavatele s možností odebrat tyto služby jako náhradní plnění.

Celorepubliková působnost

Služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN můžete odebrat nejen v Plzeňském a Jihočeském kraji. V každém regionu České republiky se můžete obrátit oblastního manažera, který se Vám bude plně věnovat.

Garance kvality

Systémová opatření, která vznikají při realizaci každé zakázky, jsou řízeny v souladu se Systémem managementu jakosti (ČSN EN ISO 9001:2009) a enviromentálního managementu (ČSN EN ISO 14001:2005). Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN je členem Hospodářské komory ČR a pojištěna odpovědnosti na 150 mil. Kč.